SPOLUPRÁCE

ZÁJEMCI O EXTERNÍ SPOLUPRÁCI

Píšete rádi? Fotografujete? Víte o zajímavých místech či událostech souvisejících s Libereckým krajem? Jste vydavatelem či autorem zajímavé publikace? Seznamujete se rádi s novými lidmi? Pracujete v knihkupectví, v informačním centru či jiném místě prezentujícím Liberecký kraj? Máte rádi svůj domov a chcete, aby se o něm dozvěděl i někdo další? Máte zajímavého, činorodého starostu svého města či obce – nebo jím možná právě jste? Děje se u Vás něco zajímavého? V případě, že Vás zaujala alespoň jedna otázka, jsou následující řádky určeny právě Vám. Časopis “V” totiž nabízí širokou škálu spolupráce.
Redakce časopisu “V” hledá zájemce o externí spolupráci. Věk nehraje roli, důležitý je styl psaní a nápady. Oblasti zájmu: kultura, historie, sport, umění, rozhovory, lidé, cestování, zajímavosti Libereckého kraje atd.
Novým nápadům se nebráníme. Možná máte nějaké texty schované doma v šuplíku, možná byste rádi zkusili “něco nového”. Stačí pouze zavolat šéfredaktorce časopisu “V” Janě Patkové na tel. č. 602 471 280 a domluvit se na podrobnostech.

Časopis “V” dává velký prostor grafickému zpracování, pro které jsou u mnoha materiálů důležité krásné, kvalitní fotografie. Fotografové, kteří by rádi spolupracovali s redakcí, jsou vítáni.

Kniha či zajímavá publikace najde v každém čísle časopisu “V” své místo. V případě, že jste autorem nebo vydavatelem některé z nich a rádi byste ji prezentovali v našem časopise, budeme s Vámi rádi spolupracovat. V časopise “V” je prostor pro průvodce, pohádky, povídky, fotografické knihy, knihy či almanachy mladých autorů (úspěšné slohové práce žáků), historické materiály, báje, pověsti atd. Kontaktujte nás – telefonujte, pište.